בניית אתרים – אתר חדש לעסק שלך

יש לכם אתר? מעולה,
אבל… למה לבנות אתר חדש?
רוב האתרים שנבנו אפילו לפני שנה כבר לא עומדים בתקן גוגל מפני שתכנות עולם האתרים השתנה לחלוטין בעקבות עליית אחוזי חיפוש האתרים בגוגל דרך טלפון נייד ובהתאם לכך פותח תכנות חדש לאתרים, שיודע להתאים את האתר אוטומטית לכל גודל מסך ואין יותר צורך בבניית אתר נפרד לסלולרי או בפיתויים יקרים על מנת שלקוחות יוכלו לצפות באתר תוך כדי תנועה!

תכנון ופיתוח

אנו מפתחים ומלווים את תהליך הקמת האתר משלב התכנון ועד לעלייתו לרשת, שיווקו פרסומו והמשך ליווי הפרויקט.

הקמת האתר תתבצע בטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר הקיימות בשוק בזמנים אלו, טכנולוגיות שעליהם  יבוסס הפרויקט יהיו   Jquery ,PHP, html, html 5  My SQL ,  Linux,  Windows, Java Script  הפלטפורמה הבסיסית והניהולית  שעל גביה יבוסס האתר תאפשר שילוב של כל מודול הקיים באתר בכל דף שברצונכם להציגו וכן אפשרויות פיתוח עתידיות מבלי לפגוע באתר הקיים, כמו כן מערכת הניהול מאפשרת אופציה לריבוי שפות בהזמנה מראש.

המערכת הינה מערכת עם ניהול הרשאות ומערכת Back office למנהל האתר ואזור מיוחד ללקוחות אשר נכנסים ע"י שם וסיסמא אשר תאושר להם ע"י החברה ברמת הרשאות וסטאטוס לקוח שונה.

שפות תכנות וטכנולוגיות
C#, C/C++, ASP.NET, PHP, MS SQL, MySQL, AJAX, JS

ניסיון רב בכל טכנולוגיות הקצה ויכולות לשלבם בכל פרויקט כגון:
 HTML, JavaScript, JQuery, Flash, :AS3, AS2, Ajax, Maya, Flex, Air, Php, CSS, Js, Rss, w3c validation

אנחנו ב"או אמ ג’י אינטראקטיב" נעשה עבורך את העבודה ונבנה לך אתר מעוצב בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובנוסף תוכל להצטרף למסלולים משתלמים של קידום אורגני וממומן בגוגל לקידום הנוכחות של העסק שלך.
print_r('1236546');
קידום אתרים בגוגל
אתר אינטרנט רספונסיבי
Posts pagination