קידום אורגני– למה צריך ואיזה קידום

קידום אורגני בעצם זה הכלי הפרסומי שלכם לעסק בעידן הטכנולוגי המתקדם שאנו חיים בו, בדיוק כמו שהיית מפרסם מודעה בעיתון. אבל… בקידום אתר אתה לא מוגבל לחשיפה בעיתון ספציפי או אזור חלוקה מסוים – אתה מקבל פלטפורמת פרסום אשר מגיעה לכל בית וכל מכשיר סלולרי בעולם! פוטנציאל הקידום והשיווק קיבלו ערוצים חדשים ודומיננטיים בעסק שלכם.

קידום אורגני שמבצעים על האתר ומחוץ לאתר אבל אינו עולה לפי כמות כניסות באתר. ככל שהאתר מקודם גבוה יותר במילות החיפוש הרלוונטיות כך תגדיל את הכניסות לאתר ובאופן ישיר את כמות המכירות – כמובן שאתר שנמצא גבוה במנוע חיפוש אינו מבטיח מכירה – לשם כך אתה צריך שהאתר ימותג נכון וכישורי מכירה אישיים שלכם מול הלקוח!

אתר שלא נראה טוב ולא מתוכנן טוב לא ימכור דבר!

קידום אורגני הינו בעצם אפיון האתר שלכם לפי תחום העיסוק והשירותים אשר החברה שלכם מספקת ללקוח קצה. כל תכני האתר וקוד האתר יותאמו לחלוטין לעסק שלכם ולגוגל ובכך לעודד את האתר להתקדם למעלה.

מעבר לכך אנו נפעל על מנת ליצור כמה שיותר אתרים שיפנו אל האתר שלכם ובכך לגרום לגוגל להבין שהאתר שלכם הינו אתר רלוונטי ואיכותי. מה זה אומר? אנחנו נרשום אותך למגוון אינדקסים ברשת כדי לייצר מערך קישורים נכנסים אל האתר ותוך כדי נשפיע באופן ישיר על תוצאות החיפוש בגוגל. כמובן שלא מקשרים מכל אתר אשר מציע את האופציה, חשוב מאוד לאפיין את האתר המתחרה ואת עברו מול גוגל מפני שכמו שהוא יכול להועיל הוא יכול להזיק! עובדה זו מחייבת עבודה מול בעל מקצוע אשר יודע לנתח את פעילות האתרים ברשת, אנו ב OMG Interactive בעלי ניסיון עשיר ארוך שנים בניתוח פעילות ברשת.

בקידום אורגני זה אנו נעלה תכנים חדשים לאתר על מנת שלא ייוצר מצב שהאתר יראה לגוגל כאתר ללא פעילות ש"מעלה אבק" – אתר כזה לא יקודם באורגאני בגוגל

אנו ב OMG Interactive  מומחים בנוסף במיתוג האתר ישירות מול גוגל ומתכנתים בתוך האתר קוד ייחודי לגוגל בלבד אשר מוסר לו באופן ישיר לו מידע מפורט ומדויק על פעילות החברה! שזה הפיתוח האחרון בגוגל וכרגע כמעט שאין חברה בארץ שמכירה את התחום!

print_r('1236546');
Posts pagination